Vplyv Geopatogénnych Zón na: Depresiu, Častú Únavou, Zlý Spánok a Syndróm Vyhorenia
Článok je písaný na základe vlastných skúseností autora s touto problematikou.
Depresia je vtedy keď: predstavte si svoju najhoršiu náladu akú ste mali. Vynásobte x 100 a keď to trvá dlhšie ako 2-3 týždne vtedy sa dá hovoriť o depresii. Ak máte zopár dní zlú náladu tak sa o depresiu nejedná.
Prejavy sú okrem veľmi zlej nálady a negatívneho tzv. „čierneho myslenia“ aj nechuť do jedla, nespavosť, nechuť do práce a rôznych iných činností. Nechuť chodiť vonku medzi ľudí atď. Stredné a ťažšie stavy už treba riešiť s lekármi. Treba sa pripraviť na to, že predpísané lieky niekedy zaberú až viac ako po cca 3 týždňoch. Túto dobu treba nejako prečkať, nerobiť vážne rozhodnutia, snažiť sa aspoň trochu zamestnať domácimi činnosťami a trochu sa snažiť aj pracovať. „Silou vôle“ sa z toho žiaľ nedá dostať. Našťastie lieky sú v dnešnej dobe už oveľa lepšie ako pred 30-50 rokmi.
Na depresívne stavy, spánok a pod. môže mať u senzitívnejších ľudí vplyv aj umiestnenie postele.
Ak sa Vaša posteľ, prípadne pracovné miesto, alebo miesto kde sa dlhšie zdržujete nachádza nad Geopatogénnou zónou. Môže to mať negatívny vplyv na malé deti, senzitívnejšie osoby a ľudí trpiacich depresiami, zlým spánkom, únavovým syndróm a aj tzv. „syndrómom vyhorenia“.
Geopatogénne Zóny sa vyskytujú väčšinou v pásoch o rôznej šírke a ich vplyv vo vertikálnej rovine som nameral až do výšky 22-23 poschodia.
na obrázku sú zóny vyznačené číslicami 1 a 2. Kríženie geopatogénnych zón (najhoršie miesto) je vyznačené číslom 3.
Čiže ak máte napríklad posteľ, počítačové pracovisko, alebo miesto skadiaľ pozeráte TV umiestnené nad geopatogénnymi zónami (viď. obrázok vyššie) znamená to, že väčšiu časť dňa sa zdržiavate nad týmito negatívnymi miestami.
K meraniu geopatogénnych zón som sa dostal kvôli riešeniu svojich vlastných zdravotných problémov s depresiou, častou únavou a nespavosťou. Keď som sa začal zaoberať problematikou geopatogénnych zón a spôsobom ich merania. Zistil som, že počítač kde som dlhé roky denne pracoval mám na „krížení geopatogénnych zón“ a cez moju časť postele prechádzala geopatogénna zóna.
Riešil som to tak, že: počítač som presunul o cca 2 metre ďalej a umiestnil som nad neho ešte stropnú pyramídu. Posteľ som presunúť inde v rámci miestnosti nemohol, tak som umiestnil do spálne rušičku EMGEON.
Ak sa Vaša posteľ a miesta kde sa dlhšie zdržujete presunú mimo geopatogénnych zón. Môže to skrátiť dĺžku a hĺbku depresívnych epizód.
Čiže riešenia ktoré odporúčam a navrhujem mám odskúšané na „vlastnej koži“.
Riešením je: nechať si premerať Vaše obydlie/kanceláriu na prítomnosť geopatogénnych zón. Potom premiestniť postele, počítač, gauč a pod. mimo týchto zón. Alebo použiť napr. „rušičky geopatogénnych zón EMGEON“ a kombináciu rôznych prírodných materiálov na elimináciu účinkov geopatogénnych zón.
Podrobnejší popis Geopatogénnych Zón , ich negatívneho vplyvu na ľudí ako aj možnosti riešenia týchto problémov NÁJDETE TU
Pozrite si aj cenník meraní Geopatogénnych Zón TU
Merania Geopatogénnych Zón realizujeme formou viacdňových výjazdov po celom Slovensku. Potom sa celkové cestovné náklady rozpočítajú viac meraní. Viac info TU
Prípadne si vypočujte rozhovor o geopatogénnych zónach v Rádiu Košice KLIKNITE TU. Alebo si prečítajte článok o geopatogénnych zónach v odbornom časopise Top Stavebné KLIKNITE TU.
Môžete si aj stiahnuť E-Booky o tejto problematike KLIKNITE TU
Meta, Tagy: depresia, únava, častá únava, zlý spánok, syndróm vyhorenia, geopatogénne zóny, depresia, depresie